Egyesületi asszisztens

Azonnali kezdéssel.
A feladatmennyiség elvégzése átlagosan heti 10–15 órát vesz igénybe.

Köszönjük a jelentkezéseket! A kiválasztás lezárult, megtaláltuk új kollégánkat.

Pici, de annál lelkesebb csapatunk folyamatosan növekszik, így új csapattagra van szükségünk. Ha örömmel segítenéd egy fiatalokból álló keresztény egyesület mindennapi munkáját, akkor olvass tovább!

Kik vagyunk mi?

A KÖSZI (Keresztény Önkéntesek Szövetsége az Ifjúságért és Gyermekekért Egyesület) egy olyan civil szervezet, melynek önkéntes tagjai tematikus táborok és izgalmas közösségi programok szervezésével szeretnének életre szóló élményeket nyújtani a gyerekeknek és a fiataloknak. Célunk egy olyan szeretetteljes közösség megteremtése, melynek tagjai odafigyelnek egymásra, segítik egymást céljaik elérésében és bizalommal fordulhatnak egymáshoz a mindennapokban is.

Munkáddal szervezetünk operatív háttérfolyamatait fogod támogatni, amivel megadod a biztos alapot.

Téged keresünk, ha:

  • heti 10–15 órában tudsz dolgozni,
  • átlagosan napi 1–2 órában garantáltan tudsz dolgozni,
  • proaktívan állsz a problémák megoldásához,
  • nem riadsz vissza, ha a munkaidőd nagy részében a Word, Excel, PowerPoint, valamint felhőalapú alkalmazásokat (Google Drive, Dropbox, Mega, Flickr) kell használnod és rutinosan kezeled őket,
  • szereted önállóan végezni a munkád és ügyesen beosztod az idődet,
  • motiválónak tartod, hogy munkáddal hozzájárulhatsz a KÖSZI céljainak eléréséhez,
  • azonosulni tudsz a KÖSZI tevékenységével és értékeivel, szeretnél hozzájárulni a gyermekek és az ifjúság jövőjéhez,
  • saját laptoppal és állandó gyors internethozzáféréssel rendelkezel.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • táblázatok, űrlapok, nyilvántartások létrehozása és rendszeres karbantartása,
  • szöveges sablonok frissítése,
  • e-mailek kiküldése a sablonok alapján,
  • táboradatok feltöltése a kereső- és linkajánló oldalakra,
  • a táborok, programok során készült fényképek, videók, slideshowk válogatása, feltöltése és rendszerezése a Flickr, a YouTube és a Mega felületén,
  • postai levelek feladása, plakátok kihordása az iskolákba és kollégiumokba,
  • raktárkészletek és szoftver licenszek nyilvántartása,
  • a csapat hatékony munkájának támogatása.

Előnyt jelent, ha:

  • van legalább 1 év munkatapasztalatod a civil szférában,
  • otthonosan mozogsz egyházi körökben,
  • számlaképes vagy.

Mit tudunk nyújtani?

  • a feladat elvégezhető mind munkaviszonyban, mind vállalkozói jogviszonyban,
  • 1.777 Ft nettó, adózás utáni órabért tudunk biztosítani,
  • home office lehetőséget a munkavégzés 90%-ában,
  • egyeztetés szerinti rugalmas munkabeosztást,
  • határozatlan idejű szerződést,
  • havi csapatépítő alkalmat, mely során megismerheted az egyesület önkénteseit,
  • összetartó csapatot, akik segítenek megtalálni a közös ritmust.

Csatlakozol hozzánk?

Nagyon várjuk az önéletrajzodat egy rövid motivációs levél kíséretében, elektronikus formában a koszi@koszi.net e-mail címre. Az e-mail tárgyában kérjük, nevezd meg a megpályázott pozíciót!

Kérdésed van?

Keresd bizalommal munkatársunkat a +36 20 361 7056 telefonszámon!

keyboard_arrow_up